Намалување од 16.000 на 6199 ден. за online курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци од „Winner Consulting & Accounting“

Со купување на овој ваучер добивате 101 "kupinapopust" поени.

Купи за 6199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 16000 ден.
  • Попуст 61%
  • Заштедуваш 9801 ден.
 • Преостанато време
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  15.09.2021  до  31.12.2022 

Добивате: Online курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци

Програма:

 • Воведно предавање
 • Законска даночна регулатива на РМ
 • Подготовка на нацрт план за проект
 • Книжење влез и излез
 • Книжење изводи
 • Вежби
 • Плата и благајна
 •  Вежби
 • Основни средства и амортизација
 • Вежби
 • Производство
 • Вежби
 • Подготовка на ДДВ пријава
 • Изготвување и книжење на договори на дело
 • Пресметка на персонален данок на доход
 • Вежби
 • Затварање на класа 4 и 7
 • Вежби
 • Завршен час

 Термини во договор со предавачот
 По завршување на обуката добивате сертификат за завршена обука по практично сметководство
Појаснување:
 За сите подетални информации околу курсот јавете се на 076 454 564 или пишете на е-маил info@winnerconsulting.mk web site: winnerconsulting.mk
Winner Consulting & Accounting е основана со цел на сите заинтересирани од областа на финансиите и сметководството да им пружи несебично знаење проследено низ практични обуки, како и на сите фирми мали, средни и големи, да им пружи лојално, ефикасно, ефективно, точно, навремено водење на целокупната документација, како и финансиски и даночни совети и справување со проблеми со кои што се соочуваат во нивното работење со консултација од квалитетни финансови експерти.  
Winner Consulting & Accounting ви нуди да ја усовршите вашата кариера во областа на сметководственото работење проследено низ практична обука по основно сметководство во времетраење од 20 часа.
Услуги кои ви ги нуди Winner Consulting & Accounting:
- Водење сметководство на мали, средни, големи правни субјетки
- Даночни и финансиски совети
- Пријава и одјава на вработени
- Изготвување на секаков вид договори како и решавање на спорови проследено низ советување
- Обуки по основно сметководство, напредно сметководство и даночна регулатива, обука за изготвување извештаи и анализа, обуки за финансиски аналитичар и контролор (за сите обуки се добива сертификат)  

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 16 ч.