72% попуст или 4500 ден. за online курс по практично основно сметководство во времетраење од 1 месец од „Winner Consulting & Accounting“

Со купување на овој ваучер добивате 76 "kupinapopust" поени.

Купи за 4500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 16000 ден.
    • Попуст 72%
    • Заштедуваш 11500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.03.2020  до  30.06.2020 

Добивате:
 Online курс по практично основно сметководство
 Времетраење од 1 месец
 Термини во договор со предавачот
 По завршување на обуката добивате сертификат за завршена обука по практично сметководство
Појаснување:
 За сите подетални информации околу курсот јавете се на 070/ 215 067 и 076/ 454 564 или пишете на е-маил infowinner7@gmail.com


Ул. Петар Дељан бр. 1/1-17
Кисела Вода, Скопје
Покажи ми го патот
тел. 070/ 215 067
076/ 454 564
е-маил
infowinner7@gmail.com

 За сите подетални информации околу курсот јавете се на 070/ 215 067 или 076/ 454 564 или пишете на е-маил infowinner7@gmail.com

Winner Consulting & Accounting е основана со цел на сите заинтересирани од областа на финансиите и сметководството да им пружи несебично знаење проследено низ практични обуки, како и на сите фирми мали, средни и големи, да им пружи лојално, ефикасно, ефективно, точно, навремено водење на целокупната документација, како и финансиски и даночни совети и справување со проблеми со кои што се соочуваат во нивното работење со консултација од квалитетни финансови експерти.  
Winner Consulting & Accounting ви нуди да ја усовршите вашата кариера во областа на сметководственото работење проследено низ практична обука по основно сметководство во времетраење од 20 часа.
Услуги кои ви ги нуди Winner Consulting & Accounting:
- Водење сметководство на мали, средни, големи правни субјетки
- Даночни и финансиски совети
- Пријава и одјава на вработени
- Изготвување на секаков вид договори како и решавање на спорови проследено низ советување
- Обуки по основно сметководство, напредно сметководство и даночна регулатива, обука за изготвување извештаи и анализа, обуки за финансиски аналитичар и контролор (за сите обуки се добива сертификат)  


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flex Glue - супер јак лепак
Online Shopping Mk
Flex Glue - супер јак лепак
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Dust Daddy - додаток за правосмукалка - 43%
Online Shopping Mk
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Online Shopping Mk
NOVA 3 во 1 - преса, пегла и фигаро
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена и 3 ч.
 2 Купувачи
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Online Shopping Mk
MX-9 Android WI-Fi TV Box уред
Уште 6 дена и 3 ч.
 
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 3 ч.
 1 Купувач