93% попуст или 806 ден. (13 евра) за online курс од 90 дена за гледање на далечина - Remote Viewing од „Special Skills Academy Inc.“

Со купување на овој ваучер добивате 26 "kupinapopust" поени.

Купи за 806 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 12338 ден.
  • Попуст 93%
  • Заштедуваш 11532 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  27.04.2020  до  31.12.2022 

Добивате:
• Online курс од 90 дена за гледање на далечина - Remote Viewing 
 Курсот се изведува на англиски јазик
• Курсот ќе ве научи на основните протоколи за далечинско гледање, изработени од армијата на Соединетите држави да ги претворат обичните луѓе „надвор од улицата“ во „психички“ шпиони
 Сè што некогаш сте посакале да знаете за минатото, сегашноста или иднината
 Курсот се состои од теоретски и практичен дел:
- Теоретски дел - Секој учесник ќе добие податоци за пристап со кои ќе може да пристапи до содржината, лекции и едукативни материјали во писмена форма. Внатре во виртуелнта училница самостојно го проверувате нивото на знаење што сте го достигнале
- Практичен дел - Секој ученик, со помош на инструкторот, ќе направи 10 практични сесии за гледање на растојание
 Што ќе научите?
- Што е далечна визија?
- Што е CRV?
- Важни термини за CRV
- CRV постапка
- Ниво 1 - формат на CRV
- Ниво 2 - Сензорни податоци
- Ниво 3 - Скицирање
- Ниво 4 - Матрица
- Ниво 5 - Еминеции
- Ниво 6 - Моделирање
- Координирајње на далечинско гледање
- Шаблони за формати
Појаснување:
 Еден ваучер важи 30 дена од денот на неговото уплаќање!
 По истекот на 30 дена понудата веќе не може да се користи!
 По завршувањето на курсот, се добива сертификат во електронска или печатена форма
 Можете да учите во секое време и насекаде, бидејќи активирачкиот код што го добивате обезбедува пристап до платформата 24 часа на ден, 7 дена во неделата во текот на избраниот период
 Добиениот ваучер од наша страна го препраќате на e-mail: mk@ilovetheplanet.ngo и во рок од 48 часа ќе ги добиете кодовите за активација.
• Активацијата се врши на следниов линк: Активација
 Кликнете на кошничката со име Remote Vewing за да го одберете курсот, потоа во полето Coupon ID внесте го кодот од ваучерот и кликнете CheckoutДоколку нешто не функционира пишете на mk@ilovetheplanet.ngo
• По завршувањето на курсот добивате UK или US диплома од страната на Special Skills Academy која има одлична репутација во сите земји членки на Европската Унија
• За сите дополнителни прашања обратете се на: mk@ilovetheplanet.ngo


Special Skills Academy Inc.
5348 Vegas Dr. #312
Las Vegas, NV 89108
USA
e-mail
mk@ilovetheplanet.ngo
Покажи ми го патот
WEB

• Задолжителна е претходно активирање на купонот.

Special Skills Academy Inc. e центар за едукација и обука, пионер во анализата на работната сила и спроведувач на специјализирани решенија за обука кои помагаат да се вработи денешната работна сила. Нашите иновативни курсеви за обука се лесни за употреба преку Интернет проценки кои се прилагодени да ги задоволат професионалните потреби на лицата кои бараат работа и работодавците додека се обраќаат на списоците за недостиг на работна сила во земјите на Европската унија, САД и Австралија.

Нашата мисија е да го подобриме учењето и да го претвориме во акција. Ова е нашата конкурентска предност - едукативна обука која одговара на потребите на современата работна сила денес. Нашата визија е да бидеме лидер во образованието и обуката на работната сила, додека ги одржуваме најисплатливите начини за ефикасно едуцирање на раширената работна сила во светот.

Ние се стремиме да бидеме лидери во образованието кои го поддржуваат потребите на индустријата за вработување со вистинска обука за работната сила со цел да се вработи квалификувана работна сила. Академијата за специјални вештини обезбедува балансирана мешавина од стручност, образовни насоки, студентски услуги и напредување во кариерата. Ние создаваме кориснички решенија што одговараат на вашите специфични потреби.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 21 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 21 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 4 дена и 21 ч.
 2 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 4 дена и 21 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 21 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 4 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Мултифункционално сецко 3 во 1
Kupinapopust.mk
Мултифункционално сецко 3 во 1
Уште 4 дена и 21 ч.
 1 Купувач