16% попуст или 10.499 ден. за курс за професионална шминка во времетраење од 4 дена во Центар за едукации „АКТ“

Со купување на овој ваучер добивате 151 "kupinapopust" поени.

Купи за 10499 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 12499 ден.
    • Попуст 16%
    • Заштедуваш 2000 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.03.2022  до  31.12.2022 
Добивате:
 Курс за професионална шминка во времетраење од 4 дена кој вклучува:

Уникатна скрипта
Стекнување нови знаења
- Практично (два начини на фенирање4 техники на шишањестајлингколористика по избор на кандидатот)
 Со обуката добивате:

- Сертификат

целосно вниманиепосветеност и учење многу трикови кои ги знаат само врвните make-up артисти

 Искористете ги попустите и Бидете дел од тимот кој создава вистински професионалци
Појаснување:
 За резервација на Вашето место потребно е да се пријавите на тел: 070/ 328 440


Ул. Димо Хаџи Димов бр.107
Кисела Вода - Скопје
Покажи ми го патот
е-маил: 
centarzaedukaciiakt@gmail.com
тел. 070 328 440
Facebook
InstagramЦентар за едукации „АКТ“ - Нашиот едукативен центар е еден од водечките центри за обуки во областа на убавината. Постоиме повеќе од 20 години. Нудиме различен тип на обуки со лиценцирани обучувачи.
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента - 50%
OnlineShopping Mk
Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 3 дена и 16 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 3 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 3 дена и 16 ч.