50% попуст или 790 ден. за третман хидратација на лице кој опфаќа: чистење на лице со млеко, тоник, пилинг, масажа на лице и маска + гратис масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. во салон за убавина „New Feeling“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 790 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1600 ден.
    • Попуст 51%
    • Заштедуваш 810 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.06.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Третман хидратација на лице кој опфаќа:
- чистење на лице со млеко
- тоник, пилинг
- масажа на лице и маска 
- ГРАТИС масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. 
• Вистинско уживање и максимална релаксација.
Појаснување:
 Редовни цени на понудата:
- Третман на лице - 1000 ден.
- Масажа на лице - 600 ден.
• ПОНУДИТЕ ВАЖАТ САМО ЗА ЖЕНИ!
• Задолжителна е претходна резервација на термин, на телефон 076/ 682 038Прашка 26б
*веднаш наспроти игротека
Дримленд Алумина
Покажи ми го патот
тел. 076/ 682 038
Раб. време: 
понеделник - сабота 11:00 - 20:00
Facebook

• Потребна е претходна резервација на телефон: 076/ 682 038

Студио за убавина „New Feeling“

Добро познато студио на нова локација. Веднаш наспроти Игротека Дримленд Алумина ќе ја пронајдете вашата оаза на убавината. Секакви видови на третмани за разубавување и правилна нега на вашето лице и тело по прифатливи и примамливи цене. Се што треба да направите е да одвоите време за себе и да ги посетите. Тимот од вистински професионалци во топла и пријатна атмосфера со сигурност ќе ве убедат повторно да ги посетите. Само препуштете се и уживајте!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 16 ч. 47 мин.
 
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Ноќевање на база All Inclusive - Термин - 20.06 - 31.08.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 12 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.
 2 Купувачи
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год. - 52%
Хотел „Almopia 3* “ - Лутраки
2 BB ноќевања за 2 лица во двокреветна соба 19.06-30.07.2019 год.
Уште 1 ден и 12 ч.