790 ден. за дијамантска микродермоабразија во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 790 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 34%
    • Заштедуваш 410 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.02.2022  до  31.07.2022 

Добивате:
• дијамантска микродермоабразија 
 Микродермоабразијата е постапка со која се отстрануваат површинските изумрени слоеви на кожата, со помош на сонда со дијамантска глава и вакум

• Со овој третман се постигнува раст на нови клетки во базалниот слој на кожата, се стимулира создавање на нов колаген, се отстрануваат старечките флеки и се подобрува тонусот и текстурата на кожата
• Одличен кралски третман во овие зимски денови за Вашето лице
Појаснување:
• Понудата важи само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 423 511
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.
 


Ул. Емил Зола бр. 6-2/11
Нас. Кисела Вода
(кај стара рампа)
Покажи ми го патот
тел: 075/ 423 511
Работно Време:
пон-пет: 12:00 - 19:00 часот
е-маил: 
milosevskadaniela01@gmail.com

 Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 075/ 423 511


Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Грижете се за себе! Препуштете се во рацете на стручниот тим на Body&Soul, излечето го вашето тело и душа во пријатна атмосфера, почуствувајте се препородено со третманите за тело и лице кои ние ги нудиме за Вас.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 2 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 2 ч.