Биоревитализирачки лифтинг на цело лице или на регија по ваш избор (околу очи, ситни бори околу усни, бори на чело) во салон за убавина „Био Аестетик“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.01.2020  до  31.05.2020 

 Биоревитализирачки лифтинг на цело лице - 4000 ден.
 Биоревитализирачки лифтинг на регија по ваш избор (околу очи, ситни бори околу усни, бори на чело) - 500 ден.


Појаснување:
• Препорачано за пациенти над 25-години.
 Купонот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 212-046.
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.Ул. Јане Сандански 78/2-8
(позади ТЦ Бисер над Тинекс)
Покажи ми го патот
Тел.075 212 046
Email:
kdastevska@yahoo.com
Facebook
web

 Потребна е претходна резервација на 075 212 046.

Салонот за убавина "Био Аестетик"

Салонот за убавина Био Аестетик ги нуди сите услуги поврзани со нега на лице меѓу кои најсовремени третмани за обликување на линии и трајна шминка. Вешт, професионален и секогаш расположен персонал во салонот ќе се потруди да ви излезе во пресрет на сите ваши желби. Уживајте во пријатна и опуштена атмосфера а притоа и во третманот на трајна шминка со кои резултати ќе бидете сигурно задоволни.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 5 дена и 1 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 5 дена и 1 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 5 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 5 дена и 1 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 5 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 5 дена и 1 ч.
 2 Купувачи