53% попуст или само 1890 ден. за професионална шминка и свечена фризура во „Social Hair Salon“

Со купување на овој ваучер добивате 32 "kupinapopust" поени.

Наскоро Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 53%
    • Заштедуваш 2110 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.04.2019  до  28.06.2019 

Добивате:
 Професионална шминка.
 Свечена фризура.
 Магичен сјај и изглед.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 961 991
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Бул. Климент Охридски 20А/2
(спроти Влада на РМ)
Покажи ми го патот
тел: 071 961 991
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 071/ 961 991

Social Hair Salon
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.