1499 ден. за Bioskin Derma Spray со природни масла кои помагаат на кожата да стане поцврста и поздрава

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 1499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  01.04.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 Bioskin Derma Spray со природни масла кои помагаат на кожата да стане поцврста и поздрава
Состав:
 Вода (аква), растителни глицерол (глицерин), масло од семе од сончоглед (Helianthus annuus) масло од семе од шафраника (Carthamus tinctorius), cetearyl глукозид, натриум cetearyl сулфат, феноксиетанол, лецитин, грозје семе масло (Vitis vinifera), екстракт на морето buckthorn (Hippophae Rhamnoides), isononyl isononanoate, масло листови еукалиптус (еукалиптус globulus) нафта лист чајно дрво (Melaleuca alternifolia), уреа, масло од кора од портокал (Citrus aurantium dulcis), Etilhekilglicerin, натриум хлорид, масло од лаванда (Лавандула angustifolia), масло лист рузмарин (Розмаринус officinalis), маслиново масло (Olea Eeuropaea), бадемово масло (Prunus Amygdalus dulcis), cetearyl алкохол, масло од пеперминт (Mentha piperita), Алое Вера (Алое Барбаденсис), бета-каротин, екстракт од лист од рузмарин (Розмаринус officinalis), лимонен, Linalol.
Појаснување:
 Bioskin Derma Spray е произведен пред повеќе од 10 години со верување дека кожата може да содржи било какви проблеми со вистинските хранливи материи и грижа.
 Нашиот спреј содржи многу природни масла кои помагаат на кожата да стане поцврста и поздрава.
 Главната состојка е куче масло кое содржи Омега 3, 6, 7 и 9 и ја смирува кожата и го намалува воспалението.
 Лаванда ја прави кожата мека и мазна, а шафра служи како моќен антиоксиданс.
 Биоскин Дерма спреј се апсорбира многу подлабоко во клетките на кожата отколку за разлика од разни креми. Младите клетки на кожата природно се регенерираат на секои 28 дена. Составот на спреј овозможува клетките да закрепнат многу побрзо, што резултира со фактот дека тие се многу потешки кога стигнуваат до површината. Отпорот на кожата кон симптомите како што се чешање и сувост ќе се зголеми, а спрејот Bioskin Derma е погоден за сите видови на кожата склони кон псоријаза, дерматитис, егзема и розацеа. По примената на спрејот, повеќето луѓе чувствуваат брз олеснување и чувство на ладење што го олеснува чешањето. Првите резултати може да се видат за неколку дена, но бидејќи секоја кожа е различна и уникатна, во некои случаи е потребно повеќе време за детоксикација и реставрација.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:
 Bioskin Derma Spray успешно ги реши проблемите со сува кожа, чешање и црвенило со години. Спреј продира длабоко во клетките на кожата, и на тој начин лечи и обезбедува заштита што го прави посилен и поцврст. Спреј пумпа овозможува лесно користење на спреј, не остава траги од масло и не треба дополнително да се нанесуваат. Можете да го користите на сите делови на телото, вклучувајќи ги и темите. Биоскин Дерма Спреј е погоден за луѓе кои се склони кон псоријаза, дерматитис, чешање, црвенило, розацеа, осип и сува и чувствителна кожа.
Начин на употреба:
 3-4 пати на ден на проблематични области;
 Откако симптомите почнуваат да се намалуваат, намалете ја самата апликација;
 Откако кожата назад на релативно нормална состојба, со користење на BioSkin Derma спреј 1-2 пати на ден за да им обезбеди на кожата со хранливи материи и да се спречи повторување на проблемот.
 Bioskin Derma Serum се препорачува за проблеми со чувствителна и сува кожа. Во случај на тешка болест или сериозно оштетена кожа, препорачуваме употреба на Bioskin Zeoderm Cream за побрзи и поефикасни резултати. Кремот се нанесува веднаш откако кожата се апсорбира од страна на Bioskin Derma Spray.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го нарачате производот.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk, најкасно 2 до 3 недели од денот на уплатата.
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, на Вашиот е-маил ќе добиете информација кога производот би бил достапен за подигнување од нашите канцеларии!
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата In Telemarket со седуште на ул. Борска бр. 18, 18000 Ниш - СрбијаМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Персонализирана чаша - 23%
Фото студио „CITY PLUS“
Персонализирана чаша
Уште 7 дена и 19 ч.
 
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин -  - 27%
Хотел „Тино“ - Охрид
Ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - Термин - 
Уште 8 дена и 11 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 19 ч. 34 мин.
 
1 час префрлување на видео материјал од VHS, mini DV, 8 mm касета или VHSC на DVD  - 40%
Фото студио „CITY PLUS“
1 час префрлување на видео материјал од VHS, mini DV, 8 mm касета...
Уште 19 ч. 34 мин.
 2 Купувачи