31% попуст или 2500 ден. за масажа по избор (релакс, спорт, тајландска) + бесплатно користење на СПА во Park Hotel & Spa

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 2500 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 3600 ден.
  • Попуст 31%
  • Заштедуваш 1100 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  08.07.2024  до  31.08.2024 

Добивате:
Масажа по избор (релакс, спорт, тајландска) + Бесплатно користење на спа центарот (базен, парна бања, финска сауна, топли мермерни лежалки) во текот на денот.
По динамичниот ден бесконечно исполнет со обврски, посветете си го заслуженото внимание и посетете го СПА центарот „ПАРК“ каде може да уживате во комплетна регенерација и релаксација на вашите тело и ум.


РЕЛАКС МАСАЖА

Одлична масажа за оние кои имале напорен работен период бидејќи оваа масажа веднаш помага да се ослободите од стресот и да го опуштите вашето тело. Третманот вклучува долги мазни лизгачки движења кои течат со длабоко релаксирачки притисок. Обезбедете си пријатно време и ослободете се од секојдневниот стрес со стил. Времетраење: 60 минути. СПОРТ МАСАЖА

Масажа погодна за спортисти. Техниките што се користат се специфични за спортот што го избира спортистот, фокусирајќи се на делови од телото кои се прекумерно искористени и под стрес од повторливи или агресивни движења. Во својата срж, оваа масажа овозможува мускулна флексибилност и издржливост, го намалува заморот и спречува повреди. Задоволство е што ќе го подготви вашето тело и ум за неговите оптимални перформанси. Времетраење: 45 минути ТАЈЛАНДСКА МАСАЖА Традиционалната тајландска масажа, која тече по линиите на енергијата на телото (Зен), има за цел да ја скрши секоја блокада, да ја стимулира циркулацијата и да ја врати силата и благосостојбата. Терапевтот ги користи рацете, колената, нозете и стапалата за да ве придвижи во низа истегнувања слични на јога додека применува мускулна компресија, мобилизација на зглобовите и акупресура за целосно освежување на вашето тело. Искусете егзотично задоволство од нашите висококвалификувани терапевти во срцето на Скопје. Времетраење: 60 минути. Понудата важи за мажи и жени.

Појаснување:

 Потребна е претходна резервација на телефон 02 5 51 51 75  

Stoltenbergova no.4/3, Skopje, Republic of Macedonia
02 5 51 51 75 
spa@phg.com.mk

Потребно е претходно закажување на телефонскиот број: 02 5 51 51 75 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“ - 51%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Третман во солариум во „Мое Студио Дадар“
Уште 4 дена и 13 ч.
 
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“ - 66%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со макадамија за длабинска хидратација и фенирање...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интензивна хидратација после сончање - 71%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
AFTER SUN  третман на лице за здрав изглед на вашата кожа и интен...
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
рН минус 10л
OnlineShopping Mk
рН минус 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
рН минус 1л
OnlineShopping Mk
рН минус 1л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Активен кислород 1кг
OnlineShopping Mk
Активен кислород 1кг
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид 10л
OnlineShopping Mk
Алгицид 10л
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Алгицид
OnlineShopping Mk
Алгицид
Уште 4 дена и 14 ч.
 
- 44%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT - 40%
Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Медицинска масажа во Салон за масажа ROYALTY TREATMENT
Уште 4 дена и 14 ч.
 4 Купувачи
Жен шен и гуарана - 20%
Kupinapopust.mk
Жен шен и гуарана
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 4 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски во Вевчани - 17%
Апартмани ресторан Шутиновски
Ноќевање со појадок за две лица во Апартмани ресторан Шутиновски ...
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 4 дена и 14 ч.