Понуда за сите матурантки и полуматурантки! Пакет по Ваш избор: професионала шминка + трепки, професионална шминка + трепки + нокти или професионална шминка + нокти од „MakeUp & Nail Artist Todorovska“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 850 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.03.2020  до  30.04.2020 

Професионала шминка + трепки - 850 ден.
• Професионална шминка + нокти - 1300 ден.
• Професионална шминка + трепки + нокти - 1400 ден.

Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на термин на тел. 070/ 439 303 (viber) или во порака на официјалниот Instagram профил или Facebook профил
• НАПОМЕНА: Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО информирајте се дали има слободен термин за посакуваниот датум!Ул. Тодор Чангов 40/2
Нас. Лисиче
Покажи ми го патот
тел. 070/ 439 303 (viber)
Facebook
Instagram

• Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО информирајте се за слободни термини на тел. 070/ 439 303 (viber) или во порака на официјалниот Instagram профил

MakeUp & Nail Artist - Todorovska - артист со завршена едукација за професионална шминка и нокти!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач