42% попуст или 290 ден. за класичен педикир со отстранување на грубата кожа од стaпалата + лакирање во Козметичко студио „Miss“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 290 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 500 ден.
  • Попуст 42%
  • Заштедуваш 210 ден.
 • Преостанато време
 • 3/10 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  14.11.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 Класичен третман педикир за нега на Вашите нозе кој вклучува:
- Стругање;
- Киснење на нозе;
- Турпијање со турпии и жилет;
- Вадење на кутикули;
- Пилинг;
- Масажа на стапала;
- Средување и обликување на нокти;
- Лакирање со боја по избор.
 Убави,мазни и средени стапала.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 02/ 2 460 026
 Не е задожително да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Трета Македонска Бригада
Нас. Мичурин (спроти средното
училиште Димитар Влахов)
Покажи ми го патот
тел: 02/ 2 460 - 026
Работно време
пон-пет 10:00 - 20:00 ч
сабота 10:00 - 15:00 ч

• Задолжителна претходна резервација на термин на тел: 02/ 2460 - 026

Козметичко студио „Miss“ - Салонот работи веќе 17 год. и се занимава со козметички услуги како: третмани за слабеење, третмани на лице, маники и педикир, масажа на тело и депилација.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 11 ч.