Гел на природни нокти, надоградба со типсови или наливни нокти во боја по Ваш избор од „MakeUp & Nail Artist Todorovska“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Купи за 450 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.03.2020  до  30.06.2020 

• Гел на природни нокти - 450 ден.
• Надоградба со типсови - 500 ден.
• Наливни нокти - 600 ден.

Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на термин на тел. 070/ 439 303 (viber) или во порака на официјалниот Instagram профил или Facebook профил
• НАПОМЕНА: Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО информирајте се дали има слободен термин за посакуваниот датум!Ул. Тодор Чангов 40/2
Нас. Лисиче
Покажи ми го патот
тел. 070/ 439 303 (viber)
Facebook
Instagram

• Пред да го купите ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО информирајте се за слободни термини на тел. 070/ 439 303 (viber) или во порака на официјалниот Instagram профил

MakeUp & Nail Artist - Todorovska - артист со завршена едукација за професионална шминка и нокти!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена
 2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена
 2 Купувачи
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена
 1 Купувач