790 ден. за депилација на нозе и интима + педикир + гратис масажа на цело тело во времетрање од 35 мин. (вкупно времетрање на третманот: 2,5 часа) во салон за убавина „New Feeling“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.06.2019  до  31.07.2019 

Добивате:
 Депилација на нозе и интима
 Педикир
 ГРАТИС масажа на цело тело во времетраење од 35 мин.
 Посебен чист восок.
Вкупно времетрање на третманот: 2,5 часа
 Чиста мазна и негувана кожа на вашето тело.
Појаснување:
• ПОНУДАТА ВАЖИ САМО ЗА ЖЕНИ!
• Задолжителна е претходна резервација на термин, на телефон 076/ 682 038


Ул. Радика бр.5-1/5
Нас. Карпош
(наспроти општината)
Покажи ми го патот
тел. 076/ 682 038
Раб. време: 
понеделник - сабота 11:00 - 20:00
Facebook

• Потребна е претходна резервација на телефон: 076/ 682 038

Студио за убавина „New Feeling“

Добро познато студио на нова локација. Веднаш наспроти општината Карпош ќе ја пронајдете вашата оаза на убавината. Секакви видови на третмани за разубавување и правилна нега на вашето лице и тело по прифатливи и примамливи цене. Се што треба да направите е да одвоите време за себе и да ги посетите. Тимот од вистински професионалци во топла и пријатна атмосфера со сигурност ќе ве убедат повторно да ги посетите. Само препуштете се и уживајте!


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 5 ч.