44% попуст или 390 ден. за депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve во салон за убавина Наташа „Angels“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 700 ден.
    • Попуст 44%
    • Заштедуваш 310 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.08.2020  до  30.09.2020 

Добивате:
 Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve
 Мазна и негувана кожа
Појаснување:
 Потребна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 519 546
 За оваа понуда не е потребно да го имате ваучерот испечатен. Доволно е да го прикажете од Вашиот мобилен телефон или таблетБул. Илинденска бр: 93 лок.7
Скопје
Покажи ми го патот
тел. 
071/ 519 546
е-маил 
natasanikolovska13@yahoo.com
Раб. време
пон - пет - 11:00 - 19:00 ч
саб - 09:00 - 17:00 ч
Facebook

• Потребна е претходна резервација на термин на тел. 071/ 519 546
• Салонот нема да работи поради годишни одмори помеѓу 20 и 30 август. Нови термини може да се закажуваат од 01.09.2020 год.
• Понудата за масажи важи само за жени!


Салон за убавина Наташа „Angels“Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 19 ч. 31 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 19 ч. 31 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 19 ч. 31 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 19 ч. 31 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 19 ч. 31 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 19 ч. 31 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 19 ч. 31 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 19 ч. 32 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 19 ч. 31 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 19 ч. 31 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 19 ч. 31 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 19 ч. 31 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 19 ч. 31 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 19 ч. 31 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 19 ч. 31 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 19 ч. 31 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 19 ч. 31 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 19 ч. 32 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 19 ч. 20 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 19 ч. 31 мин.
 1 Купувач