46% попуст или само 650 ден. за безболна депилација на цели нозе и препони со шеќерна паста + гратис депилација на надусници во салон за убавина „Cydonia“! 

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1200 ден.
    • Попуст 46%
    • Заштедуваш 550 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.03.2018  до  30.04.2018 

Добивате: 
• Безболна депилација на цели нозе и препони 
• Депилација со шеќерна паста
• Гратис депилација на надусници
 Мазна и негувана кожа
 Комплетно безболна депилација.
Појаснување:
 Овој тип на депилација особено се препорачува за жени со чувствителна кожа, попуштени вени и испукани капилари.
 Шеќерната или египетска депилација ги чисти поткожните влакна и ја чисти кожата од мртвите клетки.
• Доколку купите 6 ваучери, седмиот го добивате гратис.
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 Задолжително е претходно закажување на термин на телефон: 075 772 729


Ул. Никола Русински
Т.Ц. Лептокарија
(во непосреда близина на 
стоматолошка ординација
Др. Луканоски)
Покажи ми го патот
телефон: 075 772 729
Facebook 

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 075/ 772 729

Салон за убавина „Cydonia“
Супер студио за убавина ги нуди следните услуги:
надградба на нокти (гел и акрил) 
депилација со шеќерна паста, ладна и 3Г филм восок

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 5 дена
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 5 дена
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 5 дена
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 4 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 5 дена
 1 Купувач