990 ден. за уникатен безвременски магазин наречен „Welcome to Macedonia" наменет за сите странци ( туристи, бизнис партнери и дипломати ) кои ја посетуваат нашата преубава земја, како и за сите наши граѓани кои сакаат да дознаат повеќе за Македонија

Со купување на овој ваучер добивате 83 "kupinapopust" поени.

Купи за 990 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.10.2020  до  31.03.2021 

Добивате:
• Премиум магазин од 171 страна изработен со многу љубов и внимание
• Магазинот ги содржи сите суштински информации поврзани со Македонија претставени на уникатен и модерен начин
• Идеален репрезентативен материјал за Вашиот странски бизнис партнер, дипломатски претставник, како и подарок за нашинците во дијаспората
Појаснување:
• Магазинот може да се уплати и на фактура!
 За нарачки над 10 примероци цената е 890 ден.
• За нарачки над 100 примероци цената е 790 ден.
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 4 дена и 14 ч.