23% попуст или 2690 ден. за ѕидна греалка Iskra PTC-2021L + 2 години гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 2690 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 3490 ден.
  • Попуст 23%
  • Заштедуваш 800 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  14.09.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
 Ѕидна греалка Iskra PTC-2021L 
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Моќност: 2000W
- Топлинска моќност: 1000W, 2000W
- Индивидуални копчиња за регулација
- Заштита на мотор од прегрејување
- Далечинско
- Тајмер
- Подесување на тајмерот: до 7.5h
- PTC (керамика) грејач
- Монтажа на ѕид
- Димензии на кутијата (во милиметри): 260 x 570 x 170
- Димензии (во милиметри): 240 (Висина) х 550 (Должина) х 130 (Длабочина)
- 2 години гаранција
Одлична ѕидна греалка
Регулација со далечинско
Лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизајн, и бела боја, која се вклопува во секој ентериер
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата за овој производ е бесплатна доколку плаќате електронски! Доколку повеќе ви одговара можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 17 ч. 56 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 17 ч. 56 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 17 ч. 55 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 17 ч. 55 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 17 ч. 56 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 17 ч. 56 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 17 ч. 56 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 17 ч. 56 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 17 ч. 56 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 17 ч. 55 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 17 ч. 56 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 17 ч. 56 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 17 ч. 55 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 17 ч. 55 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 17 ч. 55 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 17 ч. 55 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 17 ч. 55 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 17 ч. 56 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 17 ч. 44 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 17 ч. 56 мин.
 1 Купувач