Iskra електрични тримери - модел DT2100, DT2140 или HTEG61B-510 + 2 год. гаранција + бесплатна достава


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.05.2020  до  30.06.2020 

• Iskra електричен тример - модел DT2100 - модел QT3023 - 1499 ден.
• Iskra електричен тример - модел DT2140 - 2999 ден. 
 Iskra електричен тример за жива ограда - модел HTEG61B-510 - 2999 ден. 

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата за овој производ е бесплатна доколку плаќате електронски! Доколку повеќе ви одговара можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!   

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
30 капсули за активни зглобови
“Green Master“ Македонија
30 капсули за активни зглобови
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Пумпа за точење вода или сок - 70%
NikMit
Пумпа за точење вода или сок
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Организер за лекови Pill Pro - 69%
NikMit
Организер за лекови Pill Pro
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 61%
NikMit
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Хеланки - Hot Shaper - 60%
NikMit
Хеланки - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper - 72%
NikMit
Универзален појас за слабеење - Hot Shaper
Уште 4 дена и 23 ч.
 3 Купувачи
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево  - 68%
NikMit
Water Zoom - воден спреј како додаток за црево 
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Електрична четка за заби - 60%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Влошки од мемори пена - 83%
NikMit
Влошки од мемори пена
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Караоке микрофон  - 60%
NikMit
Караоке микрофон 
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Маица за затегнување - Slim'n Fit - 66%
NikMit
Маица за затегнување - Slim'n Fit
Уште 4 дена и 23 ч.
 
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни - 58%
NikMit
EMS стимулатор за зацврстување на стомачни
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite - 75%
NikMit
Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
Уште 4 дена и 23 ч.
 2 Купувачи