17% попуст или 49.900 ден. за Iskra електрична машина за цепење дрва LS8000B + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 593 "kupinapopust" поени.

Купи за 49900 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 59900 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 10000 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Iskra електрична машина за цепење дрва LS8000B
 Бесплатна достава
Спецификации:
- Сила на цепење: 80 kN (8T)
- Должина на дрво: max. 500 mm
- Дијаметар на дрво: min. Ø80 mm - max. Ø350 mm
- Цепење: 470 mm
- Брзина на дополнување: приближно. 0,038 м / сек
- Брзина на враќање: приближно. 0,163 м / сек
- Хидраулично масло: 2.5L
- Хидрауличен притисок: 30 MPa (300 bar)
- Моќност на моторот: 3,0 kW S6 40%
- Напојување: 400V AC / 3N + PE / 50 Hz 5.2A
- Димензии на кутијата (во мм): 570  x 440 x 1080мм
- Тежина на машината: прибл. 110 кг
- Нето тежина: 113 кг
- Бруто тежина: 122 кг
- 24 месеци гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 5 ч.