9% попуст или 14.500 ден. за Iskra бензиски сврдел - модел LDE-520A + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 127 "kupinapopust" поени.

Купи за 14500 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 15990 ден.
    • Попуст 9%
    • Заштедуваш 1490 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
• Iskra бензиски сврдел - модел LDE-520A
 Бесплатна достава
Спецификации:
- Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина
- Моќност на моторот: 1,45 kW
- Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
- Мотор капацитет: 52 cm3
- Модел на мотор: LD1E44F-5, 2-тактен
- Тип мотор: едноцилиндер, со воздушно ладење
- Обратна брзина: 0-270 вртежи во минута
- Капацитет на гориво: 1200 ml
- Макс. дијаметар на бургија: Φ300 mm
- Должина на бургија: 650 mm
- Вклучувајќи вретено: Φ100 mm, Φ150 mm, Φ200 mm
- Димензии на амбалажата (mm): 1180 (D) x 360 (W) x 280 (V)
- Нето тежина: 10 кг
- Бруто тежина: 16,8 кг
- 24 месеци гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 4 ч.