18% попуст или 3860 ден. за Iskra батериска ножица за трева - модел MOE 6ET 7.2 (ET1002) + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 73 "kupinapopust" поени.

Купи за 3860 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4699 ден.
    • Попуст 18%
    • Заштедуваш 839 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Iskra батериска ножица за трева - модел MOE 6ET 7.2 (ET1002)
 Бесплатна достава
Спецификации:
- Напон: 7.2V
- Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)
- Вртежи во празно: 1,2 сек / рез
- Ширина на сечење: Ø 160 mm (максимум)
- 24 месеци гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 5 ч.