Само 1199 ден. за Iskra KL1808 електричен бокал + 1 година гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.12.2018  до  31.07.2019 

Добивате:
 Iskra KL1808 електричен бокал 
 Бесплатна достава
 Спецификации за Iskra KL1808 електричен бокал:
- Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
- Влезна моќност: 1800W (макс)
- Волумен: 2.0 L
- Куќиште од нерѓосувачки челик
- Прекинувач за отворање на капакот
- Скриен грејач
- Филтер за вода
- Вклучување и исклучување
- Индикатор за статус
- Подвижна 360 ° врска
- Троен безбедносен систем:
 заштита од прегревање
 автоматски исклучување при отстранување од базата
 автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
- Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)
- Нето тежина: 0,96 кг
- Бруто тежина: 1,04 кг
- 12 месеци гаранција
- Пакување надворешно пакување
- EAN код за надворешно пакување: 3830042564874
- Димензии на кутијата (mm): 570 (D) x 385 (W) x 490 (V)
- Количина: 12 парчиња / картон
- Нето тежина: 11,5 кг
- Бруто тежина: 12,5 кг
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 38%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 18 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 18 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 18 ч.
 45 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 18 ч.