21% попуст или само 4490 ден. за сет алати (од 85 дела) Iskra ERO HTWR-85 + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 58 "kupinapopust" поени.

Купи за 4490 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 5690 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 1200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.09.2018  до  31.10.2019 

Добивате:
 Сет алати (од 85 дела) Iskra ERO HTWR-85 + бесплатна достава
 Спецификации:
- Крцкало: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") и 12,5 mm (1/2 ")
- 1/2 "сокети: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32
- 1/4 “ : (12 парчиња) 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- 1/4 "Длабоки сокети: (8 парчиња) 8, 9, 10, 11, 12, 13
- 1/2 "искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm и 21 mm
- 1/2 "Продолжување бар: (2 парчиња) 125 mm (5") и 250 mm (10 ")
- 1/4 "Продолжување бар: 75 mm (3")
- Универзален заеднички: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
- Лизгачки Т-бар клуч: 6.35 mm (1/4 ")
- 3-насочен лизгачки Т-бар клуч: 12,5 mm (1/2 ") и 9,5 мм (3/8")
- 25 mm битови: (20 парчиња)
- Слот битови (SL) (5 парчиња) 3, 4, 5, 6, 6
- Крст bit (PH): (5 парчиња) 0, 1, 2, 2, 3
- Hex (H): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6
- Торкс (Т): (6 парчиња) 10, 15, 20, 25, 30, 40
- Диск адаптер: 1 парче
- Комунален нож: 18 mm со 3 сечила
- Комбинирани клешти: 170 mm (7 ")
- Долг носот клешти: 150 mm (6 ")
- Пумпа за вода клешти: 250 mm (10 ")
- Чекан: 300g • Панч: (2 парчиња) точка и рамено длето
- Одвртувачи: (2 парчиња) 6 x 100 mm (крст и стан)
- Магнетна рачка возачот: 1 парче
- Отворен вилушкаст клуч: (8 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17, 18-19, 20-22, 24-27
- Мерна лента: 5 m (16 ')
- Пакување: кутија
- Надворешна кутија за пакување: рамка димензии (во мм): 380 (H) x 490 (Ш) x 310 (Д)
Појаснување: 
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
• По уплатата, јавете се на тел: 078/ 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
Доставата за овој производ е бесплатна!

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 2 дена и 5 ч.
 
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Хотел „Saint George Palace 4*“ - Банско
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Уште 2 дена и 5 ч.
 
30% попуст на целото мени за храна
Ресторан „Малешевски мерак“ - Нас. Центар
30% попуст на целото мени за храна
Уште 2 дена и 5 ч.
 5 Купувачи
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Ноќевање за 2 лица / Термин - 03.10 - 22.12.2019 год. 
Уште 1 ден и 10 ч.
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 2 дена и 5 ч.
 6 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 1 ден и 10 ч.
 
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања + СПА / Термин - 18.09 - 31.10.2019 год.
Уште 2 дена и 5 ч.
 8 Купувачи