21% попуст или само 4490 ден. за сет алати (од 85 дела) Iskra ERO HTWR-85 + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 58 "kupinapopust" поени.

Купи за 4490 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 5690 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 1200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.09.2018  до  31.07.2019 

Добивате:
 Сет алати (од 85 дела) Iskra ERO HTWR-85 + бесплатна достава
 Спецификации:
- Крцкало: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") и 12,5 mm (1/2 ")
- 1/2 "сокети: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32
- 1/4 “ : (12 парчиња) 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- 1/4 "Длабоки сокети: (8 парчиња) 8, 9, 10, 11, 12, 13
- 1/2 "искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm и 21 mm
- 1/2 "Продолжување бар: (2 парчиња) 125 mm (5") и 250 mm (10 ")
- 1/4 "Продолжување бар: 75 mm (3")
- Универзален заеднички: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
- Лизгачки Т-бар клуч: 6.35 mm (1/4 ")
- 3-насочен лизгачки Т-бар клуч: 12,5 mm (1/2 ") и 9,5 мм (3/8")
- 25 mm битови: (20 парчиња)
- Слот битови (SL) (5 парчиња) 3, 4, 5, 6, 6
- Крст bit (PH): (5 парчиња) 0, 1, 2, 2, 3
- Hex (H): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6
- Торкс (Т): (6 парчиња) 10, 15, 20, 25, 30, 40
- Диск адаптер: 1 парче
- Комунален нож: 18 mm со 3 сечила
- Комбинирани клешти: 170 mm (7 ")
- Долг носот клешти: 150 mm (6 ")
- Пумпа за вода клешти: 250 mm (10 ")
- Чекан: 300g • Панч: (2 парчиња) точка и рамено длето
- Одвртувачи: (2 парчиња) 6 x 100 mm (крст и стан)
- Магнетна рачка возачот: 1 парче
- Отворен вилушкаст клуч: (8 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17, 18-19, 20-22, 24-27
- Мерна лента: 5 m (16 ')
- Пакување: кутија
- Надворешна кутија за пакување: рамка димензии (во мм): 380 (H) x 490 (Ш) x 310 (Д)
Појаснување: 
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
• По уплатата, јавете се на тел: 078/ 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
Доставата за овој производ е бесплатна!

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Bluetooth слушалки за на мотор
Мега Мобил, нас. Аеродром
Bluetooth слушалки за на мотор
Уште 2 дена и 18 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 18 ч.
 
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и грб - 70%
Студио по традиционална кинеска медицина „Аку Сана“ - Нас. Т...
40 мин. третман со моксибустија и масажа на раменици, плешки и гр...
Уште 2 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори - 17%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Цел Јули - Еднодневно капење на плажите на Сани Бич, Неа Потидеа,...
Уште 2 дена и 18 ч.
 8 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
ULTRA LAST MINUTE 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ULTRA LAST MINUTE 
Уште 2 дена и 18 ч.
 42 Купувачи
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
Ноќевање на база полн пансион / Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 2 дена и 18 ч.