14% попуст или 5990 ден. за Iskrа електрична пила - модел SFJ112 4 + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 94 "kupinapopust" поени.

Купи за 5990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6999 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 1009 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Iskrа електрична пила - модел SFJ112 4
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz - 2000 W
- 2200 W Јачина на моторот
- 7000 Вртежи во минута макс.
- 12 m/s брзина на ланецот
- 251 ml резервоар за моторно масло
- 406 mm (16") големина на меч
- 112 dB(A) бучавост
- 4,9 kg тежина
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!






Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 5 ч.