999 ден. за Iskra Брз полнач за LI-ION батерии JHL482102200G + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 19 "kupinapopust" поени.

Купи за 999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1299 ден.
    • Попуст 23%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.07.2021  до  31.07.2021 
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Батериите се достапни одделно

Пакување: блистер
• Димензии на блистер (во мм): 160 (L) x 80 (W) x 258 (H)
• Нето тежина: 0,4 кг
• Бруто тежина: 0,5 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042568520
• Димензии на кутијата (во мм): 655 (L) x 520 (W) x 285 (H)
• Кол: 20 парчиња / кутија
• Нето тежина: 9,6 кг
• Бруто тежина: 10,1 кг

• 24 месеци гаранција


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 1 ч.
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 4 дена и 1 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 1 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена и 1 ч.