2.999 ден. за Iskra Батериски повеќенаменски алат ML-MD03-120 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Купи за 2999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3499 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.07.2021  до  31.07.2021 
• Напон: 12V
• Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)
• Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1
• Избор на брзина: 1-5
• Глава за затегнување: ø 2,3 - 3,2 мм
• Огромни додатоци
• Димензии на пакетот (во мм): 240 (L) x 100 (W) x 95 (H)
• Нето тежина :? кг
• Бруто тежина :? кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување на EAN-код: 3830042565802
• Димензии на кутијата (во мм): 500 (L) x 220 (W) x 260 (H)
• Кол: 10 парчиња / кутија
• Нето тежина: 9 кг
• Бруто тежина: 10 кг

• 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 1 ден и 5 ч.