2.999 ден. за Iskra Батериска убодна пила IX-JS07 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 51 "kupinapopust" поени.

Купи за 2999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3499 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.07.2021  до  31.07.2021 
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 20V
• мозочен удар - неактивен: 0-2700 / мин
• Должина на мозочен удар: 19 мм
• Агол на сечење: 0-45 °
• Пад на мозолчето: 4 степени
• Вклучени сечила за сечење на дрво и метал
• Дебелина на сечење:
  - дрво: 51 мм
  - Ironелезо: 2 мм
• Димензии на пакетот (во мм): 207 (L) x 80 (W) x 206 (H)
• Нето тежина: 1,31 кг
• Бруто тежина: 1,6 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042568407
• Димензии на кутијата (во мм): 435 (L) x 225 (W) x 225 (H)
• Кол: 5 парчиња / кутија
• Нето тежина: 8,1 кг
• Бруто тежина: 8,6 кг

• 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 4 дена и 2 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 2 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена и 2 ч.