5.990 ден. за Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180S + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 126 "kupinapopust" поени.

Купи за 5990 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 6990 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 1000 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  05.04.2021  до  30.04.2021 
• Напон: 18V
• Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)
• Брзина во мирување:
- Одделение 1: 0-400 / мин-1
- Одделение 2: 0-1500 / мин-1
• Фази на вртежен момент: 21 + 1
• Вртежен момент: 23 Nm
• LED сијалица
• Мека, гумена рачка
• Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)
• Капацитет за дупчење:
   • 18 мм (дрво)
   • 7 мм (железо)
Додатоци
- во удобен куфер
- 6x вежби
- 6x млазници за завртки
• Димензии на пакување (во мм): 300 (L) x 95 (W) x 260 (H)
• Нето тежина: 2,56 кг
• Бруто тежина: 2,70 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042564669
• Димензии на кутијата (во мм): 495 (L) x 320 (W) x 280 (H)
• Кол: 5 парчиња / кутија
• Нето тежина: 12,8 кг
• Бруто тежина: 13,5 кг

• 24 месеци гаранцијаУл. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за маникир Kikka Boo - 10%
Kupinapopust.mk
Сет за маникир Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo - 22%
Kupinapopust.mk
Сет четки за заби 3 дела - Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Кит - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Кит
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Unicorn - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Unicorn
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur - 40%
Kupinapopust.mk
Глодалка Kikka Boo - Dinosaur
Уште 5 дена и 17 ч.
 
 Тропка клучеви Kikka Boo - 29%
Kupinapopust.mk
 Тропка клучеви Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Тропка бонбон Kikka Boo - 40%
Kupinapopust.mk
Тропка бонбон Kikka Boo
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Термометар Kikka Boo - Penguin - 24%
Kupinapopust.mk
Термометар Kikka Boo - Penguin
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Нокшир Kikka Boo ХИПО - 0%
Kupinapopust.mk
Нокшир Kikka Boo ХИПО
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Bluetooth Tracker “iTag” - 25%
OnlineShopping Mk
Bluetooth Tracker “iTag”
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Маица за слабеење Hot Shaper - 17%
OnlineShopping Mk
Маица за слабеење Hot Shaper
Уште 5 дена и 17 ч.
 
 Појас за слабеење - 20%
OnlineShopping Mk
 Појас за слабеење
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Универзален клуч 48 во 1 - 13%
OnlineShopping Mk
Универзален клуч 48 во 1
Уште 5 дена и 17 ч.
 
Дигитална лажица за мерење - 17%
OnlineShopping Mk
Дигитална лажица за мерење
Уште 5 дена и 17 ч.