3.999 ден. за Iskra Батериска штрафилица  J0Z-CD01-180 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Купи за 3999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4999 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 1000 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.07.2021  до  31.07.2021 
• Напон: 18V
• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)
• Брзина во мирување:
- Одделение 1: 0-400 / мин-1
- Одделение 2: 0-1350 / мин-1
• Фази на вртежен момент: 17 + 1
• Вртежен момент: 32 Nm
• LED сијалица
• Мека, гумена рачка
• Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)
• Капацитет за дупчење:
   • 20 мм (дрво)
   • 10 мм (железо)
• Димензии на пакувањето (во мм): 240 (L) x 85 (W) x 222 (H)
• Нето тежина: 1,25 кг
• Бруто тежина: 1.625 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042567677
• Димензии на кутијата (во мм): 370 (L) x 255 (W) x 415 (H)
• Кол: 8 парчиња / кутија
• Нето тежина: 13 кг
• Бруто тежина: 13,5 кг

• 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 1 ден и 6 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 6 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 1 ден и 6 ч.