3.799 ден. за Iskra Батериска аголна брусилка IX-AG07 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 68 "kupinapopust" поени.

Купи за 3799 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4299 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.07.2021  до  31.07.2021 
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 20V
• Брзина без оптоварување: 8000 / мин
• Големина на дискот (максимум): ø 115 mm
• вратило: M14
• 2 дополнителни позиции на рачката
• Прикачено тркало за мелење
• Димензии на пакувањето (во мм): 275 (L) x 135 (W) x 110 (H)
• Нето тежина: 1.696 кг
• Бруто тежина: 2 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042568445
• Димензии на кутијата (во мм): 300 (L) x 300 (W) x 255 (H)
• Кол: 4 парчиња / кутија
• Нето тежина: 8,1 кг
• Бруто тежина: 8,6 кг

• 24 месеци гаранција

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

999 ден. за  Сет за фудбал  - 33%
OnlineShopping Mk
999 ден. за  Сет за фудбал 
Уште 16 ч. 49 мин.
 
1249 ден. за Сет за бокс - 38%
OnlineShopping Mk
1249 ден. за Сет за бокс
Уште 17 ч. 11 мин.
 
2699 ден. за Игрална - 25%
OnlineShopping Mk
2699 ден. за Игрална
Уште 17 ч. 44 мин.
 
2449 ден. за Детска ограда за играње - 26%
OnlineShopping Mk
2449 ден. за Детска ограда за играње
Уште 17 ч. 6 мин.
 
Детски базен кош со топчиња - 39%
OnlineShopping Mk
Детски базен кош со топчиња
Уште 17 ч. 40 мин.
 
1499 ден. за Куфер  - 25%
OnlineShopping Mk
1499 ден. за Куфер 
Уште 17 ч. 26 мин.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 16 ч. 51 мин.
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 16 ч. 51 мин.
 1 Купувач