3.390 ден. за Iskra Акумулаторска штрафилица IX-TW07 + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 67 "kupinapopust" поени.

Купи за 3390 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3999 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 609 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.07.2021  до  31.07.2021 
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 20V
• Брзина на мирување: 0-2400 / мин
• Број на отчукувања: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: 1/4 "
• Вртежен момент: 160 Nm
• LED светилка
• Гумена рачка
• Прикажи статус на полнење
• Двете насоки на вртење: лево / десно
• Димензии на пакувањето (во мм): 208 (L) x 96 (W) x 191 (H)
• Нето тежина: 1,2 кг
• Бруто тежина: 1,4 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042568384
• Димензии на кутијата (во мм): 405 (L) x 220 (W) x 210 (H)
• Кол: 4 парчиња / кутија
• Нето тежина: 5 кг
• Бруто тежина: 5,5 кг

• 24 месеци гаранција


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена
 1 Купувач
Преносна скара на ќумур - 25%
OnlineShopping Mk
Преносна скара на ќумур
Уште 4 дена
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена