10.999 ден. за Iskrа акумулаторска пила со ланец - модел IX-EC36 + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 212 "kupinapopust" поени.

Купи за 10999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Iskrа aкумулаторска пила со ланец - модел IX-EC36 
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
- Напон: 36V
- Електричен мотор без четки
- Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута
- Должина на мечот: 406 mm (16 ”)
- Брзина на ланец: 21m / s
- Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8)
- Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ”)
- Капацитет на резервоарот за масло: 75 ml
- Двојно безбедносно сопирање
- Автоматско подмачкување на ланецот
- Време на траење: 30-35 мин
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 4 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 4 ч.