Со купон од 900 ден. и доплата во игротеката од 8000 ден. добивате 23% попуст за 2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили во најубавата игротека „Морски Свет“ 

Со купување на овој ваучер добивате 76 "kupinapopust" поени.

Купи за 900 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 11500 ден.
    • Попуст 23%
    • Заштедуваш 2600 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.11.2019  до  31.08.2020 

Добивате:
2 часа All Inclusive роденден на Вашите најмили кој вклучува:
- две големи поховани даски
- три џамбо пици
- кифли
- грицки за децата
• Ваша е само тортата!
• Посебен дел за родителите
• Роденден со играње фудбал, журки со караоке и мн. други забавни понуди
• Термини:
- понеделник до петок - 17:00 - 19:30 часот
- сабота и недела - 12:-00 - 19:30 часот
 Одлична забава за вашите најмили.
 Добивате неизмерна среќа и радост кај вашето дете.
Појаснување:
• Потребна е претходна резервација на термин на тел. 072/ 422 638
 Не е дозволено носење на пијалоци од надвор. Ви следува гратис сокче.
 Работно време од пон. до недела од 09:00 до 22:00 часот.


 ул.Фрањо Клуж 8-10
(нас.Мичурин - позади ОУ Блаже Конески)
тел. 072/ 422 638
Раб. време: 
пон.- нед.
09:00 до 22:00 часот.

e-mail: 
zotanikoo@yahoo.com

• Задолжителна е претходна резервација на 072/ 422 638

Игротека „Морски Свет“ се наоѓа во нас. Мичурин во склоп на Ресторанот „Деи Фратели“
Уживајте во најголемата летна отворена игротека од 500 м2 со многу содржини и педалинки на вода.

- Одличен ресторан со летна тераса за Ваше уживање, а воедно опремен за секакви прослави и настани.

- Да не заборавиме на најубавото игралиште за фудбал на трева со ФИФА стандарди, каде што освен што ќе играте, може да пиете кафе и да ги следите натпреварите на видео бим од Европските настани. А за да не Ви биде досадно може да играте и билијард на професионалните маси или пинг понг ако сакате повеќе активност.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Анатомски влошки за висина
Online Shopping Mk
Анатомски влошки за висина
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен третман со козметика на Афродита со ензимски пилинг во времетраење од 45 - 60 мин. - 56%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен ...
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Надградба на нокти со типсови - 52%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Надградба на нокти со типсови
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Гел лак - 51%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Гел лак
Уште 1 ден и 5 ч.
 2 Купувачи
Класичен маникир со гел лак - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Класичен маникир со гел лак
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 35%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од...
Уште 1 ден и 5 ч.
 1 Купувач
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една у...
Уште 1 ден и 5 ч.
 
Пакет од 10 антицелулитни масажи - 40%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Пакет од 10 антицелулитни масажи
Уште 1 ден и 5 ч.