Највкусни сендвичи со цени почнувајќи од 79 ден. по ваш избор: пица, пилешки, печеница, кулен, пршута, вегетаријански, туна или дневен сендвич само во Fast Food „Twiggy“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 140 ден.
    • Попуст 44%
    • Заштедуваш 61 ден.
  • 24 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.03.2018  до  08.04.2018 

 Пица сендвич (пилешка шунка, кашкавал, печурки, доматен сос, мајонез) - 79 ден.
 Пилешки сендвич (пилешки стек, кашкавал, кромид, домат, марула, корнишони, мајонез, сенф) - 99 ден.
 Печеница сендвич (печеница, кашкавал, печурки, домат, корнишони, мајонез, оригано) - 89 ден.
 Кулен сендвич (кулен, кашкавал, печурки, павлака, домат, марула, мајонез) - 89 ден.
 Пршута сендвич (говедска пршута, кашкавал, домат, марула, мајонез) - 99 ден.
 Вегетаријански сендвич (кашкавал, печурки, сирење, маслинки, марула, домат, мајонез) - 79 ден.
 Туна сендвич (туна, кашкавал, маслинки, кромид, марула, домат, мајонез) - 89 ден.
 Дневен сендвич (пилешка шунка, кашкавал, домат, краставица, мајонез) - 79 ден.

Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
Ул. Св. Кирил и Методиј, бр. 13
Нас. Центар
(Т.Ц Рамстор)
Покажи ми го патот
тел. 02/ 323 8805
Facebook


Fast Food Twiggy
Најдобрите пици, клуб сендвичи и салати. Проверете и уверете се!Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 2 дена и 7 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 2 дена и 7 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 1 ден и 14 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 2 дена и 7 ч.
 8 Купувачи
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL - 12%
Римеко
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
Уште 2 дена и 7 ч.
 
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL - 10%
Римеко
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL
Уште 2 дена и 7 ч.
 1 Купувач
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 HB ноќевањe за 2 лица во double room + СПА/15.12 - 07.01.2019 год/ - 50%
Хотел „All Seasons Club 4* “ Банско
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 ...
Уште 1 ден и 14 ч.
 15 Купувачи
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил - 40%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Со купон од 100 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за 1 лице со појадок, ручек и вечера + лекарски преглед + 
Дебарски бањи „Косовраст Хотел & SPA“
Со купон од 100 ден. и доплата од 1200 ден. добивате ноќевање за ...
Уште 1 ден и 14 ч.
 82 Купувачи