Највкусни сендвичи со цени почнувајќи од 79 ден. по ваш избор: пица, пилешки, печеница, кулен, пршута, вегетаријански, туна или дневен сендвич само во Fast Food „Twiggy“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 140 ден.
    • Попуст 44%
    • Заштедуваш 61 ден.
  • 24 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.03.2018  до  08.04.2018 

 Пица сендвич (пилешка шунка, кашкавал, печурки, доматен сос, мајонез) - 79 ден.
 Пилешки сендвич (пилешки стек, кашкавал, кромид, домат, марула, корнишони, мајонез, сенф) - 99 ден.
 Печеница сендвич (печеница, кашкавал, печурки, домат, корнишони, мајонез, оригано) - 89 ден.
 Кулен сендвич (кулен, кашкавал, печурки, павлака, домат, марула, мајонез) - 89 ден.
 Пршута сендвич (говедска пршута, кашкавал, домат, марула, мајонез) - 99 ден.
 Вегетаријански сендвич (кашкавал, печурки, сирење, маслинки, марула, домат, мајонез) - 79 ден.
 Туна сендвич (туна, кашкавал, маслинки, кромид, марула, домат, мајонез) - 89 ден.
 Дневен сендвич (пилешка шунка, кашкавал, домат, краставица, мајонез) - 79 ден.

Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
Ул. Св. Кирил и Методиј, бр. 13
Нас. Центар
(Т.Ц Рамстор)
Покажи ми го патот
тел. 02/ 323 8805
Facebook


Fast Food Twiggy
Најдобрите пици, клуб сендвичи и салати. Проверете и уверете се!Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 4 дена и 23 ч.
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 4 дена и 23 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 4 дена и 23 ч.
 1 Купувач