790 ден. за романтичен ручек или вечера за двајца со храна по Ваш избор кое содржи две предјадења, две главни јадења и два десерта + 10% попуст на сите алокохолни и безалкохолни пијалоци во „MKC Club Restaurant“
 Романтичен ручек или вечера за двајца со храна по Ваш избор кое содржи предјадење, главно јадење и десерт
• Предјадење - две салати по избор:
- Цезар
- Шопска или
- Мешана
• Главно јадење (две порции по избор):
- Каубојски ребра 300 - 350 гр.
- Поховано пилешко во моцарела или кари сос или
- Фалафел
• Десерт (две порции по избор):
- Чоколаден мус или 
- „Виновна“ круша со сладолед
• Со оваа понуда добивате 10% попуст на сите алкохолни и безалкохолни пијалоци

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.01.2020  до  31.03.2020 

Добивате:
• Романтичен ручек или вечера за двајца со храна по Ваш избор кое содржи предјадење, главно јадење и десерт
• Предјадење - две салати по избор:
- Цезар
- Шопска или
- Мешана
• Главно јадење (две порции по избор):
- Каубојски ребра 300 - 350 гр.
- Поховано пилешко во моцарела или кари сос или
- Фалафел
• Десерт (две порции по избор):
- Чоколаден мус или 
- „Виновна“ круша со сладолед
• Со оваа понуда добивате 10% попуст на сите алкохолни и безалкохолни пијалоци
• Најдобриот начин да ја освежите Вашата врска е да приредите обострано уживање. 
Појаснување:
 Напомена: Ваучерот може да се користи секој ден до 08:00 - 21:00 часот
 Задолжителна е претходна резервација на тел. 02/ 6 090 606 
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 При користење на услугата ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да најавите дека сте со ваучер.
 Ваучерот може да се искористи само во ресторанот. Понудата не важи за носење.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет. Ул. Димитар Влахов бр.15

(Позади Основен суд 1)

Покажи ми го патот
тел. 02/ 6090 - 606
Раб. време: 08:00 до 00:00
пет. и сабота од 08:00 до 01:00
e-mail
vlatko@clubmkc.com
Facebook

Задолжителна е претходна резервација на тел. 02/ 6090 606 
• При искористување на купонот задолжително е негово прикажување!


„MKC“ Club Restaurant

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).


Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 14 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 14 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач