Со купон од 20 ден. добивате 20% попуст на целото мени за храна и пијалоци во Пивница „Темов“

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Купи за 20 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.12.2019  до  25.12.2019 

Добивате:
 20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
 Добро пиво и добро друштво - рецепт за одличен провод!
Појаснување:
• Напомена: Еден купон важи за едно лице, за една посета, за неограничен број на нарачки!
 Ваучерот може да се користи веднаш!


Ул. Самуилова
Стара скопска чаршија
Покажи ми го патот
тел. 076/ 462 374
е-маил 
temovst@gmail.com
Раб. време
пон - нед од 09:00 - 03:00 часот
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 076/ 462 374

Пивница „Темов“ - Ако уживате во добро пиво, тогаш сте на вистинското место.

Дознајте повеќе за првата македонска пиварница „Занает (микро) пивара Темов“. Единствено македонско пиво направено од светски традиционални рецепти за пиво кое не содржи конзерванси, пастеризација, вештачки бои и вкусови. Проверете какви видови пиво можете да ги испробате во „Занаетчиска пивара Темов“, кој е вашиот вкус на Темов, како и разни информации и интересни работи за пивото.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 55%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 23 ч. 35 мин.
 1 Купувач
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Уште 23 ч. 35 мин.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 80%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 23 ч. 35 мин.
 5 Купувачи
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Мое студио „Дадар“ - Центар
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Уште 23 ч. 35 мин.
 1/10 Купувач