990 ден. за пакет ручек или вечера за двајца: две предјадења, две главни јадења, два десерта по Ваш избор + ГРАТИС флаша 0.75 црвено или бело вино од винарија Стоби (Антигона/Стоби куве) во „MKC Club Restaurant“
 Пакет ручек или вечера за двајца:
- Две предјадења - Полнети печурки со кашкавал и сланина / брокула и пармезан со суви смокви
- Две главни јадења - Свински котлет со авокадо и пршута и Пилешко со рукола и моцарела
- Два десерта по Ваш избор Тирамису, Топло ладно, Чоколаден Мус, Виновна круша, Неготинска црна алва со сладолед
ГРАТИС флаша 0.75 црвено или бело вино од винарија Стоби (Антигона/Стоби куве)
Право на искористување - 07.04.2019


Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.03.2019  до  07.04.2019 

Добивате:
 Пакет ручек или вечера за двајца:
- Две предјадења - Полнети печурки со кашкавал и сланина / брокула и пармезан со суви смокви
- Две главни јадења - Свински котлет со авокадо и пршута и Пилешко со рукола и моцарела
- Два десерта по Ваш избор Тирамису, Топло ладно, Чоколаден Мус, Виновна круша, Неготинска црна алва со сладолед
ГРАТИС флаша 0.75 црвено или бело вино од винарија Стоби (Антигона/Стоби куве)
• Без разлика дали една жена го празнува 8-ми Март или не, таа ќе биде среќна доколку и приредите мало изненадување!
Појаснување:
 Напомена: Ваучерот може да се користи секој ден до 08:00 - 21:00 часот
 Задолжителна е претходна резервација на тел. 02/ 6 090 606
 Ваучерот може да се користи веднаш!
 При користење на услугата ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да најавите дека сте со ваучерот. 
 Ваучерот може да се искористи само во ресторанот. Понудата не важи за носење
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

 Ул. Димитар Влахов бр.15

(Позади Основен суд 1)

Покажи ми го патот
тел. 02/ 6090 - 606
Раб. време: 08:00 до 00:00
пет. и сабота од 08:00 до 01:00
e-mail
vlatko@clubmkc.com
Facebook

Задолжителна е претходна резервација на тел. 02/ 6090 606 
• При искористување на купонот задолжително е негово прикажување!


„MKC“ Club Restaurant

Автентичниот и современ клуб ресторан МКЦ е отворен во 2010 година и е одлично место за уживање, релаксација и дружење со одлична храна и услуга проследена со опуштен музика (Bossanova, Smooth Jazz, World Music).


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цимет, 10 стимулации лимфна дренажа, 10 пресотерапии, 10 total vibes и 10 кардио вежби од по 30 мин. - 89%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 тунел сауни, 10 врапинг цим...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа на скалп и третман за сува и оштетена коса - 45%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Фарбање со фарба Revlon Proffesional + фенирање + миење со масажа...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и 10 стимулации  - 91%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 30 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 total vibes и...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
i7 TWS - Bluetooth earphones
X-Store
i7 TWS - Bluetooth earphones
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Наочари за зголемување - Zoom Vision
Уште 2 дена и 23 ч.
 5 Купувачи