Со купон од 30 ден. добивате 30% попуст на целото мени за храна во новоотворениот ресторан „Малешевски мерак"

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 30 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 12 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.10.2019  до  31.10.2019 

Со купон од 30 ден. добивате:
• 30% попуст на целото мени за храна
 Уживајте во прекрасните специјалитети од Малешевијата. 
Појаснување:
 Ваучерот може да се искористи само во ресторанот. Понудата не важи за носење.
 Еден купон важи за едно лице за личниот избор на јадење. Колку луѓе јадат толку купона треба да се купат.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет. Ул. Никола Кљусев бр.5
(на ќошот спроти Шведска амбасада)

Покажи ми го патот
тел. 078/ 351 471
Раб. време: 08:00 до 00:00
e-mail
malesevski.merak@gmail.com
Facebook

 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на тел. 078/ 351 471


Ресторан „Малешевски мерак“

Традиционален ресторан кој Ви нуди најширок спектар на Малешевски специјалитети на само чекор од Вас!
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 total vibes, 10 стимулации, 10 детокс спа, 10 тунел сауни, 10 врапинг и 10 кардио вежби - 92%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 total vibes, 10 стимулации,...
Уште 6 дена
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 06.01 - 22.02; 23.02 - 09.03 и 10.03 - 31.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 06.01 - 22.02; 23.02 - 0...
Уште 6 дена
 
Нова Година во Банско - Термин - 29.12 - 02.01.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Нова Година во Банско - Термин - 29.12 - 02.01.2020 год.
Уште 6 дена
 
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Хотел „Green Life Ski & SPA Resort 4*“ - Банско
Ноќевање со појадок / Термини - 01.11 - 31.03.2020 год.
Уште 6 дена
 
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Хотел „Saint George Palace 4*“ - Банско
Ноќевање во Банско / Термини - 13.12 - 08.04.2020 год.
Уште 6 дена
 
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.10.2019 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
11-ти и 23-ти Октомври / Термини - 11.10 - 13.10 или 23.10 - 27.1...
Уште 6 дена
 6 Купувачи