67% попуст или 499 ден. за третмани за нега на сите типови коса - Cellula Madre во Фризерско студио „ПЕРФЕКТ“

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 67%
    • Заштедуваш 1001 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.01.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Третмани за нега на сите типови коса - Cellula Madre
 Третмани кои во себе содржат Shine Fix Complex, Color Fix Complex и витамински комбинации за зазадравување и реконструкција на влакното.
 Прекрасна и здрава коса, богата со сјај, цврстина и живост.
 Веднаш видливи резултати.
Појаснување:
 Третманите се комбинација на ампули базирани на матични клетки, добиени од арганово дрво, витамин F, екстракт од ленено семе, UV филтри, и три различни концентрати, во зависност од потребите на косата:
- течност за сјај на реалтино здрава коса
- течност за прихрана и хидратација на сува коса и
- течност за регенерација на оштетена коса
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 070/ 690 - 660
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул.Елисие Поповски бр.10, (Капиштец)
тел. 070/ 690 - 660
e-mail: 
katesmilevska@gmail.com
Раб. време:
пон - пет: 12:00 - 20:00
сабота: 12:00 - 20:00

 Потребна е претходна резервација на термин на тел. 070/ 690 660
Фризерско студио „Перфект“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 2 дена и 13 ч.