62% попуст или само 190 ден. за миење + маска + ампула + фенирање во фризерски салон „Mona City Fashion“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Купи за 190 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 500 ден.
  • Попуст 62%
  • Заштедуваш 310 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.12.2019  до  31.08.2020 

Добивате:
 Миење
 Маска
 Ампула
• Фенирање
• Убава и сјајна коса.
Појаснување:
 Контакт телефон 078/ 270 932
• При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да го соопштите едниствениот код од ваучерот.
 Задолжително е да го почитувате закажаниот термин во спротивно ваучерот пропаѓа и парите нема да ви се рефундираат.

Ул. Партизански Одреди бр.8
(позади Соборен Храм)
Покажи ми го патот

 тел. 078/ 270 932


 Раб. време: пон.-саб. 10:30 до 17:30ч
e-mail: 
monacity.fashion@yahoo.com
Facebook

Потребна е претходна резервација на 078/ 270 932Фризерски салон „Mona City Fashion“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Бен Трејд ДООЕЛ
Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Бен Трејд ДООЕЛ
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Уште 2 дена и 12 ч.
 1 Купувач