42% попуст или само 750 ден. за фарбање на корен + фенирање во најдоброто „Мое Студио Дадар“

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1300 ден.
    • Попуст 42%
    • Заштедуваш 550 ден.
  • 10 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.08.2020  до  21.01.2022 

Добивате:
 Фарбање на корен (фарби од брендовите на Revlon, Alfaparf и Wella)
 Фенирање.
 Убава, сјајна и обновена коса.
Појаснување:
 Напомена: За фарбање на цела коса се доплаќа од 2000 - 5000 ден. во зависнот од должината и типот на косата
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 02/ 3 222 922
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


 ул.Петар Поп Арсов 50
(веднаш до Католичка црква)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 222 922
Раб. време: 
секој раб. ден од 10:00 - 20:00ч
e-mail:
dadar_01@yahoo.com
Facebook

• Задолжително е претходно да се јавите да закажете термин на тел: 02/ 3 222 922

Мое студио „Дадар“

За твојата убавина одбери го најдоброто, „Мое студио Дадар“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 14 ч. 49 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 14 ч. 49 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 14 ч. 49 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 14 ч. 52 мин.