990 ден. за фарбање на корен + третман морфозис + фенирање во „Social Hair Salon“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Наскоро Купи како подарок
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.04.2019  до  28.06.2019 

Добивате:
 Фарбање на корен
 Третман морфозис (третман за пополнување, потхранување, измазнување на влакното). 
 Фенирање
 Сјајна и негувана коса
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 961 991
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Бул. Климент Охридски 20А/2
(спроти Влада на РМ)
Покажи ми го патот
тел: 071 961 991
Facebook

 Потребна е претходна резервација на тел. 071/ 961 991

Social Hair Salon
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 4 ч.