60% попуст или само 5999 ден. за пакет за фотографирање на вашата свадба (снимање во Full HD + фотографирање + Love storie + фотосесија + покани + DVD + декорација на невестинска маса) од Фото студио „CITY PLUS“

Со купување на овој ваучер добивате 152 "kupinapopust" поени.

Купи за 5999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 15000 ден.
    • Попуст 60%
    • Заштедуваш 9001 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.04.2019  до  30.06.2019 

Добивате:
 Пакет за фотографирање на вашата свадба кој вклучува:
- Снимање на целата свадбена веселба во FULL HD резолуција
- Фотографирање на целата свадбена веселба со двајца фотографи
- Снимање на Love story со комплетна режија
- Фото сесија на место по избор на младите
- Уникатно рачно изработени покани во неограничен број
- Бонови за вечера со иницијали на младите
- Свадбен фото албум за сите избрани фотографии
- 3 постер фотографии со димензии 20 х 30 по избор
- 2 комплета DVD со целосна компјутерска монтажа
- Декорација на нвестинска маса
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш!


ул. „Јани Лукровски“ бр. 6 локал 21
ТЦ Автокоманда
Покажи ми го патот
тел: 075 297 079
e-mail: cityplusfoto@hotmail.com
Facebook

 


Задолжителна е претходна резервација на 075 297 079

Фото студио „CITY PLUS“Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 3 дена
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 3 дена
 1 Купувач
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 3 дена
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 2 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 3 дена
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 3 дена
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 2 дена и 5 ч.
 15 Купувачи