50% попуст или само 1999 ден. за пакет за фотографирање на матурска прослава (професионална фотосесија на славеникот на неколку локации + професионална шминка + обработка на фотографиите + DVD ) од Фото студио „CITY PLUS“

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 2001 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.04.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 Пакет за фотографирање на матурска прослава:
- Фотографирање на целата матурска вечер
- Фото сесија на матурантот на неколку локации низ градот по избор
- Професионална шминка на матурантките
- Обработка на сите избрани фотографии
- Фото албум на сите избрани фотографии
- ДВД со слајд шоу направено од сите фотографии на матурската вечер
- Комплетна компјутерска монтажа.
 Убави спомени од вашата прослава или прославата на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славениците.
Појаснување:
 Купонот може да се искористи од 05.05 - 01.09.2019 год.
 Задолжителна резервација на термин на 075/ 297 079


Ул. „Јани Лукровски“ бр. 6 локал 21
ТЦ Автокоманда
Покажи ми го патот
тел:
075 297 079
e-mail:
cityplusfoto@hotmail.com
Facebook

 

 Задолжителна е претходна резервација на 075 297 079

Фото студио „CITY PLUS“


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 4 дена и 12 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 12 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 4 дена и 12 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 12 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 4 дена и 12 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 12 ч.
 1 Купувач