50% попуст или само 1999 ден. за пакет за фотографирање на матурска прослава (професионална фотосесија на славеникот на неколку локации + професионална шминка + обработка на фотографиите + DVD ) од Фото студио „CITY PLUS“

Со купување на овој ваучер добивате 50 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 2001 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.04.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 Пакет за фотографирање на матурска прослава:
- Фотографирање на целата матурска вечер
- Фото сесија на матурантот на неколку локации низ градот по избор
- Професионална шминка на матурантките
- Обработка на сите избрани фотографии
- Фото албум на сите избрани фотографии
- ДВД со слајд шоу направено од сите фотографии на матурската вечер
- Комплетна компјутерска монтажа.
 Убави спомени од вашата прослава или прославата на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славениците.
Појаснување:
 Купонот може да се искористи од 05.05 - 01.09.2019 год.
 Задолжителна резервација на термин на 075/ 297 079


ул. „Јани Лукровски“ бр. 6 локал 21
ТЦ Автокоманда
Покажи ми го патот
тел: 075 297 079
e-mail: cityplusfoto@hotmail.com
Facebook

 


Задолжителна е претходна резервација на 075 297 079

Фото студио „CITY PLUS“Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 23 ч. 20 мин.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 21 ч. 30 мин.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 21 ч. 30 мин.
 28/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 21 ч. 30 мин.
 6 Купувачи