6999 ден. за пакет за фотографирање на вашата свадба (снимање во Full HD + фотографирање + Love storie + фотосесија + покани + DVD + декорација на невестинска маса) од Фото студио „CITY PLUS“

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Купи за 6999 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 10000 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 3001 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.07.2020  до  31.08.2020 

Добивате:
 Пакет за фотографирање на вашата свадба кој вклучува:
- Снимање на целата свадбена веселба во FULL HD резолуција
- Фотографирање на целата свадбена веселба со двајца фотографи
- Снимање на Love story со комплетна режија
- Фото сесија на место по избор на младите
- Уникатно рачно изработени покани во неограничен број
- Бонови за вечера со иницијали на младите
- Свадбен фото албум за сите избрани фотографии
- 3 постер фотографии со димензии 20 х 30 по избор
- 2 комплета DVD со целосна компјутерска монтажа
- Декорација на нвестинска маса
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на термин на 075/ 297 079
 Ваучерот може да се користи веднаш!


Ул. „Јани Лукровски“ бр. 6 локал 21
ТЦ Автокоманда
Покажи ми го патот
тел:
075 297 079
e-mail:
cityplusfoto@hotmail.com
Facebook

 


Фото студио „CITY PLUS“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен третман со козметика на Афродита со ензимски пилинг во времетраење од 45 - 60 мин. - 56%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен ...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Надградба на нокти со типсови - 52%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Надградба на нокти со типсови
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Гел лак - 51%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Гел лак
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Класичен маникир со гел лак - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Класичен маникир со гел лак
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 35%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една у...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Пакет од 10 антицелулитни масажи - 40%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Пакет од 10 антицелулитни масажи
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Една антицелулитна масажа - 47%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Една антицелулитна масажа
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор - 64%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. - 22%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин.
Уште 1 ден и 19 ч.