25.000 ден. за електричен тротинет Freego 10" ES-08S V10E white

Купи за 25000 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.12.2020  до  31.01.2021 

Добивате:
 Електричен тротинет Freego 10" ES-08S V10E white
Спецификации:
- Bluetooth со апликација за Android и iPhone SMTWHEELS
- Максимална брзина: 25 км на час
- Главен материјал: Алуминиумска легура
- Капацитет на батеријата: 10Ah
- Опсег: 25-30 км
- Забелешка за опсегот: Зависи од фактори како што се оптоварување, температура, брзина на ветер и вистинска работа
- Големина на гума: пневматска гума од 10 инчи
- Режим на брзина: 3 режими
- Моќност на моторот: 36V / 450W без четки
- Време на полнење: 4-5 часа
- Безбеден агол на качување: Околу 20 степени
- Температура: -10 ° C 40 ° C
- Максимален товар: 120 кг
- Големина на развој: 118 x 46 x 122 см
- Големина на преклопување: 118 x 46 x 49cm
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба!

Ул.Никола Вапцаров бр.3/1
Нас. Центар, реон 8, 1000 Скопје

Покажи ми го патот
тел: 076/751-915
е-маил
komercija@kupinapopust.mk


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата:  Мега Мобил ДООЕЛ ул. Владимир Комаров бр.18а, 1000 Скопје, Македонија, ЕДБ: МК4030999378103  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 6 дена и 18 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Shiatsu 3D масажер за врат - 31%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 6 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење - 28%
OnlineShopping Mk
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 6 дена и 18 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 6 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 6 дена и 18 ч.