40% попуст или 4800 ден. за Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“

Со купување на овој ваучер добивате 114 "kupinapopust" поени.

Купи за 4800 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 8000 ден.
  • Попуст 40%
  • Заштедуваш 3200 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  26.05.2024  до  31.07.2024 

Добивате:
Славење на родендени (ЈУНИ, ЈУЛИ) во најбараните денови САБОТА и НЕДЕЛА во Едукативен центар „Миа Марија“

Термини САБОТА

11:00-13:00

15:00-17:00

19:00-21:00

Термини НЕДЕЛА:

11:00-13:00

15:00-17:00 

19:00-21:00

 

Теми:

 • -      Мали шефови во кујната - Приготвуваме лесни и вкусни рецепти, украсуваме колачи, учиме за нутритивните вредности на храната.
 • -      Натпреварувачки игри - Пикадо, квиз прашања во балони кои треба да се пукнат, ласер од конец низ кој треба да се помине, детективски задачи...
 • -      Мали уметници на платно - Сликање на платно за креативно и забавно искуство.
 • -      Вселенски авантури - Изработуваме модели и ракети, видеа и слики од Сончевиот систем, гледаме во небото со телескоп, учиме за вселената.
 • -      Магична наука – Експерименти со вулкани, магнети и магнетизам, правиме слајм...
 • -      Експерти за природа - Истражуваме растенија, создаваме мини-градина, садиме цвеќиња и учиме за животниот циклус на растенијата.
 • Мали инженери - Градење на мостови и структури од различни материјали, учиме за принципите на механиката

Родендените се тематски според тема која вие ќе ја одберете од предложените.                                                     

 Во цената е вклучено изнајмување на просторот, едукатор и сите материјали потребни за изработките.                                                          

За да го максимизираме искуството на вашите деца и да им овозможиме целосна интеракција со нашите активности, прославите се дизајнирани само за децата. Капацитетот е 20-тина деца. Возраст од 6 до 12 години. 

Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон: 072 916 623
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Локација: Центар-Скопје, ул. Даме Груев 18/2-1, Бизнис Центар „Палома Бјанка“, кат 2

(+мезанин)

Телефон: 072916623

Е-mail: info@miamarija.com

Instagram: www.instagram.com/miamarija2024

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=61558126673239

Linkedin: www.linkedin.com/company/102339865/admin/feed/posts/

Резервирајте место на време, бројот на места е ограничен, претходна пријава е задолжителна!

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Спирулина - 15%
Kupinapopust.mk
Спирулина
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Ашваганда спорт +  - 16%
Kupinapopust.mk
Ашваганда спорт + 
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Водно тура со АТВ мотори  - 20%
ATV Adventour - Скопје
Водно тура со АТВ мотори 
Уште 3 дена
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс) - 33%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска или релакс)
Уште 3 дена
 13 Купувачи
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 70%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 3 дена
 
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути. - 34%
МАГИЧНИ РАЦЕ ДООЕЛ Скопје
Мадеро масажа во времетраење од 50 минути.
Уште 3 дена
 2 Купувачи
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ЈУНИ И ЈУЛИ  - 40%
Едукативен центар „Миа Марија“
Летна Програма – Едукативно забавни работилници (х8 работилници) ...
Уште 3 дена
 3 Купувачи
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 44%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Ласерски третман на габични инфекции на нокти во специјалистичкат...
Уште 3 дена
 6 Купувачи
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во специјалистичката ординација по дерматовенерологија и естетска медицина 'Skin Solution' - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Оксигенски третман на лице за здрав изглед на вашата кожа во спец...
Уште 3 дена
 27 Купувачи
1 пробен ЕМС тренинг  - 30%
EMS 20 MIN
1 пробен ЕМС тренинг 
Уште 3 дена
 
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење - 98%
ИНСТИТУТ РС
Летен предизвик 21 дневна програма за слабеење
Уште 3 дена
 7 Купувачи
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за убавина „Тренд АС' - 25%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода
 Бразилска мадеро масажа во времетраење од 60 мин. во Салон за уб...
Уште 3 дена