Модерни, ефикасни, професионални и секогаш навремени! Достава на вашите пратки преку „Експрес Пошта“


Опции:
Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.12.2018  до  31.08.2019 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
• За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Замена за производ од „Decathlon“ - 260 ден.

Појаснување:
• Пред купување на одреден производ со тежина над 1 кг. пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве известиме која сума треба да ја уплатите за достава на конкретниот производ!
 Дополнително пишете ни ја Вашата адреса на живеење, Име и презиме, како и телефон за контакт. Постои можност производот да се плати директно на доставувачот при самата достава до Вашиот дом како и online (за online уплати ви креираме посебна опција со цена за достава конкретно за вашиот производ).  
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Тодор Чангов бр. 115
Нас. Лисиче, Скопје
Покажи ми го патот
тел:
078/ 253 253
02/ 6 150 155
е-маил
info@ekspresposta.mk
Facebook
WEB


Експрес Пошта

И покрај присутноста на повеќе поштенски сервиси во Македонија очигледна е потребата од додавање на свежина и нови принципи на работа и функционирање во овој сектор.   Токму затоа одлучивме да креираме сосема нов и поинаков поштенски сервис кој како врвен приоритет ќе ја има точноста, навременоста и извонредниот однос со своите корисници, било да се праќачи или примачи, физички или правни лица.

Креиравме целосно автоматизиран поштенски сервис кој ви овозможува најавата на пратките да ја вршите електронски, и секогаш да бидете во тек со тоа каде се наоѓа вашата пратка.

Покрај тоа службите во ЕКСПРЕС ПОШТА секогаш ги имаат во предвид вашите барања и потреби, и токму затоа секогаш се трудиме вашата пратка да стигне до нејзиниот примател, или доколку не може да се стапи во контакт да бидете навремено известени.

Многу е поразлично кога знаете дека имате целосно Ефикасен сервис кој стои зад вас, а вие можете да се концентрирате на останатите приоритетни активности.

Изберете Експрес Пошта, затоа што времето е најважен ресурс кој го имате.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 4 дена и 18 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 4 дена и 18 ч.
 21/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 4 дена и 18 ч.
 6 Купувачи
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 29%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 4 дена и 18 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 4 дена и 18 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 4 дена и 18 ч.
 9 Купувачи