325 ден. за силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove

Со купување на овој ваучер добивате 6 "kupinapopust" поени.

Купи за 325 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.05.2019  до  31.08.2020 

Добивате:
Силиконска ракавица за миленици - True Touch Glove
 Магична ракавица со силиконска гума за масажа и отстранување на вишокот влакна на вашето милениче.
 Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат.
 Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки.
• Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места.
 Со магичната ракавица повеќе нема да се грижите за вишокот влакна на вашите миленици.
Појаснување:
 Карактеристики:
- Вашето домашно милениче ќе го сака вистинскиот допир на вашите раце со ракавицата
- Го имитира допирот на вашата рака со масажа; вклучува 180 меки силиконски “боцки” за нега со леснотија
- Влакното останува на ракавицата, што го олеснува чистењето и фрлањето на влакна, после потстрижувањето на вашето милениче
- Вашата куќа останува чиста со True Touch ракавицата
- Одлично за сите големини и раси на миленичиња со секаква должина на влакно
 Спецификации:
- Материјал: силиконски
- Погоден за: кучиња, мачки и други миленичиња.
- Главна боја: сина + црна
- Големина: app.23cmx15.5cm / 9.06''x6.10 ''
- Количина: 1 Pc
- Можност за прицврстување на раката.
Постапка за превземање на производот:
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk како би направиле нарачка на производот.
 Откако ќе го добиеме производот во нашите канцеларии ќе ве известиме за да го подигнете. Се наоѓаме на Ул. Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар, позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан - МАПА
•  Kupinapopust канцеларии, раб. време од 09:00 до 17:00 часот секој работен ден ( викенди и празници не работиме )
• Доколку сакате достава Ве молиме пишете ни Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, 
реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар,
спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Бен Трејд ДООЕЛ
Нишалка хамак / мрежа - модел TONS
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Бен Трејд ДООЕЛ
Зелена тенда со димензии 3х3м - модел Tons Garden
Уште 2 дена и 12 ч.
 1 Купувач